מה זה בית חכם

בית חכם – מה זה בעצם אומר?

בשורה התחתונה – זה אומר שלבית שלכם יש סוג של מוח, יכולת לפעול במצבים שונים ויכולת לתקשר איתכם.

ביום יום זה מבטיח לכם הנאה, שימושיות מקסימלית בתחומים שלא דמיינתם, תחושת ביטחון, בטיחות וחיסכון ניכר בתפעול: שגרת היום שלכם הולכת להשתנות והרבה מטלות עוברות לאחריותו של הבית, רמת הבקרה והשליטה שלכם הופכת למלאה ואתם יכולים לבצע פעולות ולהביט במתרחש מכל מקום בעולם. החיסכון במשאבים מאפשר לכם הזדמנות להפוך לבית דיגיטלי ירוק ואתם שולטים בהכל, כולל כל הצלילים, הקולות והתשתיות בבית – מהנייד שלכם.

הבית שלכם כבר כמעט חכם, נדרש רק ביקור קצר שלנו.

אנחנו נהפוך גם את החשמל שלכם לחכם, וכך נפתחת הדרך לתשתית הכוללת את כל המתקנים החשמליים בהם תרצו לשלוט או לתזמן: תריסים ודוד חשמל, מזגן וטלוויזיה, חדר קולנוע ותאורה, מערכות מיגון ואבטחה, מצלמות חכמות – ואפילו חיישנים וגלאים שיעבדו עבורכם ועשויים להציל חיים: גלאי עשן וגלאי טמפרטורה ואש, גלאים להצפה או דליפת גז וכמובן חיישנים של אזעקה, מצלמת וידאו והיכולת לקבל מייד צילום חי מכל אירוע – כל אלו מגולמים במחיר בית חכם.

בית חכם – מחיר יקר?

לא בהכרח – הכל תלוי בצרכים שלכם. סונארטק מציעה לכם מגוון פתרונות לפרויקטים בכל קנה מידה, החל ממערכת אזעקה ומצלמה במחיר נגיש לסטודנטים בדירה שכורה ועד למחשוב ענן מתקדם ותשתית בית חכם מפותחת לדירות גדולות, ווילות, בניינים ומוסדות בכל קנה מידה. קשה לפיכך להשיב על השאלה כמה עולה בית חכם שכן הטווח רחב וכמעט אין גבול לרמה אליה ניתן להגיע בזכות המוצרים המתקדמים הקיימים כיום.

כמה עולה בית חכם? ישנם פרוייקטים שעלותם מסתכמת באלפי שקלים וישנם פרויקטים בבתים גדולים של הפיכה לבית חכם וכוללים תשתיות תקשורת מתקדמות, רשתות וגיבוי ענן לכל המשתמשים, שליטה מקיפה במגוון מתקנים ושפע מצבים אפשריים – אלו פרוייקטים שנאמדים בעשרות אלפי שקלים ויותר: כך או אחרת, התשתית שסונארטק מעניקה לכם בנוייה באופן מודולארי, כך שנוכל להמשיך ולפתח אותה לפי הצרכים שלכם.

סונארטק עם כל הפתרונות במקום אחד

בית חכם – מה זה אומר ביום יום? זה אומר שהבית שלכם מכיר מגוון רחב של תרחישים ופועל לפיהם. הבית יכול לזהות שהילדים או אתם בדרך אליו ולהדליק מזגן או דוד, אורות או רדיו, לוודא שבקרות הכניסה פועלות כנדרש והבית ערוך – אפילו להרים את התריסים ולפתוח את הוילונות. הבית יכול להתריע על כל מצב שתבקשו ממנו בצורה קלה ופשוטה ויעבוד לפי ההנחיות שלכם: מצב שבת? הבית לא יעיר אתכם בבוקר והתריסים נשארים סגורים. מצב חופשה? הבית יפעיל בעצמו מערכות ויראה חי מבחוץ. התראות וידאו בלייב לנייד? הבית מוודא שהילדים שלכם בטוחים וידווח לכם על כל נגיעה באינטרקום, למשל. אין יותר פחד מהפסקת חשמל או הצפה כאשר אתם בחופש – הבית יעדכן אותכם בזמן אמת.

כל המערכות – כל היתרונות

קשה למנות את כל היתרונות שמגיעים במחיר של בית חכם וקשה לתאר את החוויה של מה זה בית חכם מבלי לחוש בה. הלקוחות המרוצים שלנו נהנים מאספקטים שונים וגם מהאינטגרציה בין המערכות וההתייעלות האנרגטית. ההתמחות שלנו היא בהענקת מעטפת רחבה הכוללת את כל שירותי המחשוב הנחוצים לבית, לעסק או לארגון ושילוב עם מערכות קיימות או נוספות, ובפרט מערכות אבטחה ומיגון.

אתם מוזמנים לשדרג את החוויה שלכם ולשלב בית חכם בחיים.

אנחנו מבטיחים לכם שלא תוכלו לחזור אחורה: מרגע שמתרגלים שהבית אחראי להעיר אותנו ולחמם את עצמו לקראת חזרתנו, להדליק ולכבות כל מכשיר שרצינו, להשקות את העציצים או הגינה ולעמעם את התאורה למצב לילה – קשה לחיות בלי זה. היכולת לנהל את הכל מהנייד הופכת את הבית שלכם לאפליקציה גדולה במרחב הפיזי – ולאטרקציה שמתבהרת ומתפתחת ככל שעובר הזמן.

אנחנו בטוחים שיש לכם עוד שאלות: הצוות שלנו כאן במענה אישי וישיר כדי להעניק לכם בשמחה את כל התשובות, מחיר בית חכם ואפילו סוגי המפסקים, הנורות והמערכות שיהפכו את חייכם לקלים יותר, בטוחים יותר, חסכוניים וידידותיים לסביבה – ושלווים בהרבה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן