לחיות בבית חכם: ברוכים הבאים לחוויה משנת חיים

יקיצה טבעית?

אתם ישנים בשלווה. שעה לפני הזמן בו עליכם להתעורר, הבית מתכונן לקבל אתכם בצורה מושלמת לפי מצב הבוקר שהגדרתם. נורית זעירה נדלקת: זהו דוד חכם שהבית הדליק עבורכם וכשתקומו ימתינו לכם מים חמים. עשרים דקות להתעוררות: מזגן חכם נדלק בסלון ומבטיח שלא תיכנסו לחדר קר. רבע שעה להתעוררות: תריס חכם בחדר הילדים ואצלכם נפתח לאט, אור רך של בוקר נכנס והיקיצה מתחילה באופן טבעי. סונארטק מתמחה בהתקנה פשוטה ואסתטית ומעניקה חוויה שתשנה לכם את החיים מהיום הראשון.

בוקר טוב!

בשעה המדוייקת ידאג הבית להעיר אתכם: המערכת תתחיל לנגן שיר אהוב, מנגינה שבחרתם או את תוכנית הבוקר האהובה עליכם בטלויזיה. לבחירתכם, הבית יבצע את כל מה שהגדרתם בקלות ומראש דרך הנייד שלכם, ויכול להוסיף עוד שלל פעולות – ורק התעוררנו: מכונת הקפה במטבח נדלקת, הבית מכבה את האזעקה ומערכות המיגון ואתם גולשים אל תוך היום החדש – והיתרונות של בית חכם רק מתחילים, וצפויים לכם עוד שלל פינוקים לאורך היום – והחיים.

כשהבית מקבל מוח מרכזי – אתם מוגנים ובטוחים יותר

בהמשך נספר לכם איך הבית מקבל אתכם בחזרה מהעבודה וכמה חיסכון בצריכת האנרגיה תשיגו, אך לפני זה נזכיר נקודה חשובה: האינטגרציה שסונארטק מבצעת בין כל המערכות מאפשרת לכם להנות ממערכות מיגון ואבטחה הכוללות מצלמות חכמות, אינטרקום שמדבר איתכם ישירות וגם גלאי חכם וחיישנים חכמים לכל פונקציה שתבחרו. גלאי עשן חכם, למשל, הוא אביזר נסתר ופשוט מאוד להתקנה, אך זהו אביזר מציל חיים ראשון במעלה והסטנדרט שכל אחד רוצה עבור המשפחה ועבורו. מערכות אזעקה ומצלמות במעגל סגור וכל הדרוש למיגון הדירה ברמה הגבוהה ביותר הולכים יד ביד: בית חכם הוא לא רק נוחות – הוא גם הרבה מאוד בטיחות.

אתם בדרך חזרה מהעבודה, והבית שלכם מזהה זאת ומגיב בהתאם.

הבית זיהה שאתם מתקדמים אליו ושמח לקבל אתכם. האורות שבחרתם נדלקים (וכמובן שאם התקנתם נורה חכמה תוכלו חכמה לבחור באיזו עוצמה וגם באיזה גוון, ולא רק היכן), וילונות חכמים נפרשים, הבית מוודא שיש מספיק מים חמים. החנייה נפתחת עבורכם, האורות נדלקים וגם הטלוויזיה או כל מערכת מולטימדיה שתבחרו. אם הילדים הגיעו קודם אתם יודעים שהכל המתין עבורם באופן מסודר ובטוח ויכולים להביט בהם בכל רגע דרך הנייד ולוודא שהכל בטוח ומתנהל כשורה. אם תבקשו ממנו מראש, הבית שלכם יעדכן אתכם במידה וצצה בעיה.

לראות ולדעת מה קורה בבית – מכל מקום בעולם

הבית מספר לכם מה קורה ישירות לנייד ואתם תמיד בשליטה, בין אם אתם במשרד או בחו"ל. אתם יכולים להחליט לפתוח וילון ולהכניס אור לעציצים או להורות לבית לעשות זאת מדי יום, לצפות בילדים כאשר הם עם הבייביסיטר, ולוודא בעזרת מנעול חכם על כל פתח שבערב הכל נעול, האזעקה דרוכה והחיישנים בפעולה. מי שאי פעם שב מחו"ל או מיום ארוך וגילה שהייתה הצפה או הפסקת חשמל, הבין מהר מאוד מה היתרון בהתראה מיידית על כל תקלה – לא עוד מקרר עמוס במצרכים מקולקלים או נזקים שיכלו בקלות להימנע.

התקנה פשוטה ומיידית בכל דירה בה אתם גרים

וילה חכמה היא כיום הסטנדרט וכאן מדובר לרוב על התקנת HUB ורשת תקשורת ושליטה מקיפה במיוחד. אבל גם אם הווילה שלכם עדיין בתכנון ואתם כרגע בשכירות, עדיין קיימים יתרונות רבים שזמינים עבורכם מיידית בהתקנה פשוטה במיוחד, ובפרט לכל הקשור לתחושת הביטחון והבטיחות.

חשמל חכם נעזר בווייפיי שלכם ואין צורך במערכת מורכבת: מנעול חכם וגלאים מעניקים ביטחון מלא, מערכת אזעקה או מצלמה במעגל סגור הן רובד נוסף שכיום קל במיוחד להתקין: הודות להתקדמות הטכנולוגית, ציוד מתקדם במיוחד זמין כיום במחירים נוחים מאוד. נורה חכמה או דוד חשמל חכם שעובד עבורכם, מזגן וטלוויזיה שמדברים איתכם מעניקים הרבה יותר מאשר אווירה מיוחדת, הם מאפשרים לבית שלכם להיראות חי כלפי חוץ גם כשאתם לא שם.

פתרונות לפרוייקטים בכל סדר גודל

אזעקה חכמה יכולה לתת פיתרון מיידי לסטודנטית בדירה קטנה או לכסות קומפלקס שלם, ומצלמה חכמה יכולה להיות אחת שתעניק מבט כללי על דירת החדר שלכם או רשת שתכסה בניין מגורים שלם: בשונה מהעבר, המהפכה הטכנולוגית מאפשרת לכל אחד רמה גבוהה של שליטה וביטחון, ובעיקר מאפשרת לכם הזדמנות לשדרוג הבית המשפחתי לפי שלבים ובכל מישור שתבחרו, בעלות נגישה ועם אופציה להמשיך ולשדרג את המערכת בכל עת שתרצו.

בית חכם – שליטה בפרטים הקטנים ביותר

ממערכות מולטימדיה וסאונד ועד לפתרונות מחשוב ותשתיות בענן, כיום כמעט אין סוף למקומות שאליהם מסוגל להגיע בית חכם (או בניין חכם) ולשילוב המערכות שסונארטק מציעה לכם: כל מפסק ושטקר הופך למעין מחשב קטן ובלתי נראה שמקבל החלטות בזמן אמת, בכל מקום שתבחרו ניתן להתקין חיישן – כולל חיישן שיחליט מתי האדמה התייבשה וישקה עבורכם את העציצים.

תנו לנו למקד אתכם: חשמל חכם ממוחשב

הצוות המקצועי שלנו מנוסה ומיומן באיפיון המערכת לפי הצרכים שלכם, ואתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ בכל עת.

אתם יכולים להתחיל בקטן ולהתקדם משם: אם הדירה בה אתם גרים זמנית, אנחנו נכסה עבורכם את הצרכים הבסיסיים והחשובים וכבר שידרגתם את עצמכם ואת המשפחה ברמת הבטיחות והנוחות, וזכיתם באטרקציה אמיתית: אם אתם מתכננים את בית חלומותיכם, אנחנו משתתפים אתכם בהגדרות הצרכים ומתקינים את התשתית בפשטות, וכך גם עם וועדי בתים ומוסדות גדולים: אנו מנהלים עבורכם כל פרוייקט מא' ועד ת', הן על תשתית חשמל קיימת והן בהתקנת תשתיות נוספות במידת הצורך. אנחנו מעניקים פתרונות מעוצבים, נסתרים ברובם ואלגנטיים במיוחד. מפסקים יוקרתיים וחיישנים ששולטים על כל חלל פנימי שתבחרו, מערכות מיגון או בקרת כניסה לכל מרחב חיצוני, ומגוון מצבים.

צאו לחופש בראש שקט, הבית שלכם חכם.

בעבר היינו פשוט מקווים לחזור הביתה ושהכל יהיה בסדר – היום אנו יכולים לדעת זאת בוודאות.

חשמל חכם יכול לעבוד בכמה רמות, יכול להתחבר למערכת בקרה מרכזית או לדאוג רק למה שתבחרו דרך ה-WIFI: וילונות וצלונים ברמה אחת או רשת מחשבים המחברת בין ה'מוח' של הבית לרשת תקשורת, ארון עם מתג מרכזי ונתב המאפשר לכם שפע הגדרות ומצבים.

"מצב חופשה", למשל, מפעיל את הבית איך שתחליטו בזמן שאתם לא נוכחים: מדליק את חדר המוזיקה, מכבה אורות לפי תיזמון ושומר על הבית שלכם ברמת מיגון ואבטחה מקסימלית. בית חכם בודק שהכל כשורה: תקלה? פריצה? שריפה? הצפה? הפסקת חשמל? אתם מעודכנים מיידית, יכולים להביט במתרחש דרך הנייד ולקבל החלטות בזמן אמת.

בית חכם הוא מהפכה בדיוק כמו שטלפון חכם היה לא מזמן, והצוות של סונארטק כאן כדי לאפשר לכם חוויה שתשדרג אתכם בכל יום, כל היום. נשמח לשוחח איתכם במענה אישי ישיר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן