מערכות אבטחה ומיגון – אבטחה חכמה לבית ולעסק

סונארטק מעניקה את כל הפתרונות הנחוצים לכם לטובת שקט נפשי והגנה על המשפחה, הרכוש, העסק והנכסים שלכם. בפן אבטחתי ובפן בטיחותי – הצוות המיומן שלנו מתמחה בתכנון והתקנת מערכות אבטחה ומיגון הכוללות מצלמות חכמות, בקרות כניסה מתקדמות ואינטרקום חכם, אזעקה, גלאי מצוקה, חיישני בטיחות ועוד.

הפתרונות שלנו מותאמים אישית לצרכים שלכם וכוללים תמיכה בתשתית קווית, אלחוטית או היברידית – השלווה שלכם ממתינה במרחק שיחת טלפון: אנו כאן כדי לאפיין את הצרכים ולהעניק לכם את הפתרון המושלם והאמין ביותר בכל סדר גודל, מהבית הפרטי דרך מערכות אבטחה לבניין ועד לפרוייקטים בהיקף גדול לארגונים, חברות ויישובים.

לנוחותכם, ריכזנו חמישה טיפים חשובים. לשאלות – אנו לרשותכם במענה אישי וישיר.

טיפ ראשון – מקדימים תרופה למכה

לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שחוו פריצה לבית או לבית העסק ומעוניינים לרכוש מערכת אבטחה הכוללת אזעקה פנימית וחיצונית בתור צעד ראשון, אליה מצטרפות מצלמות חכמות וכמובן עדכון שוטף בזמן אמת לטלפון הנייד. אם אתם קוראים מאמר זה ומעוניינים ללמוד מניסיונם של אחרים, ההמלצה הראשונה שלנו היא לא להתעכב – מערכת אזעקה לעסק או לבית הנה אמצעי אבטחה מתקדם בעלות נגישה ובהתקנה מיידית. התשתית שלנו מאפשרת להוסיף בהמשך מערכת אינטרקום ובקרת כניסה, מערכת מצלמות ועוד, וכך מהר מאוד ניתן להגיע לתחושת ביטחון מלאה: אך כתמיד, הקדימו תרופה למכה, אל תמתינו לפריצה או אירוע מסוכן אחר – מערכת אבטחה פשוטה עשוייה לחסוך לכם הון כסף ועגמת נפש רבה.

טיפ שני – איזו מערכת אבטחה?

לאור מגוון היכולות הטכנולוגיות כיום ניתן בקלות להעניק רמה גבוהה של מערכות אבטחה גם בדירה פרטית – וגם למוסד גדול או יישוב קהילתי שלם: סונארטק מציעה מגוון של פתרונות הנסמכים על ציוד מתקדם, אמין ויציב במיוחד והתקנה מקצועית ומהירה. מערכת אבטחה ומיגון נבחרת לפי הצרכים והאתגרים, ויש הבדל בין אזעקה לבית לבין כיסוי שטח חיצוני באזעקה חכמה המשתמשת במצלמות ממונעות, מערכת כריזה, מגוון גלאים ושידור מיידי של סרטונים והתראות: הפתרונות שלנו זמינים עבור לקוחות בכל קנה מידה.

ההבדלים בין אזעקה ביתית לבין מערכת אבטחה לעסק כוללים כמובן את גודל התשתית ומספר המצלמות, קודנים, יחידות אינטרקום וגלאים שמשרתת המערכת. עבור מערכות בקנה מידה רחב אנו מתקינים לוח בקרה מרכזי כולל גיבוי וכן תקשורת אוטומטית עם מוקדי אבטחה השולחת התראות מוגדרות מראש [יצויין כי אלו זמינות גם במערכת ביתית – ועל כך בהמשך]. לסיכום – התשובה לשאלה "איזו מערכת אבטחה לבחור" היא 'המערכת הנכונה עבורכם', זו יכולה להיות תוספת אזעקה חיצונית לבית ויכולה להיות תשתית אבטחה ומיגון לבניין שלם. דברו איתנו, הסבירו את הצורך – והפתרון בדרך אליכם בהתקנה זריזה ואסתטית.

טיפ שלישי – לשלב את היתרונות: ממצלמות במעגל סגור ועד מערכות מיגון ובטיחות

אבטחה היא הפן המגן עליכם ועל העסק מפני פריצה או גניבה והמושג מדבר על הסכנות הפליליות האורבות למשפחה ולרכוש שלכם. למערכות אבטחה כיום ישנה יכולת מתקדמת במיוחד – החל מטכנולוגיה של קודן טביעת אצבע או סריקת פנים, דרך מצלמות חכמות משולבות בגלאים וחיישנים ועד לעדכונים אוטומטיים בזמן אמת על פריצה, חדירה, תנועה ועוד. זהו הפן האבטחתי.

בפן הבטיחותי נמצא מערכות מיגון ובטיחות: כאן אנו עוסקים במערכות התראה המסוגלות גם להעניק תגובה למצבים שונים ומטפלות בסכנות לנפש ולרכוש, סכנות הנובעות בין השאר משריפה או סיכוני אש, גלאי עשן או חיישני דליפת חומרים מסוכנים, הצפה ועוד – הכל לפי הצורך שלכם. מערכות בטיחות למפעלים למשל יכללו לצד גלאי עשן וחיישני טמפרטורה גם מגוון חיישנים וגלאים הרלוונטיים לאופי הפעילות במפעל [או בבניין]. מערכות בטיחות לבית משלימות את הפן האבטחתי ומעניקות לכם שינה רגועה. גלאי עשן הוא למשל אביזר מציל חיים ופשוט להתקנה, ומערכות מצילות חיים אלו זמינות אצלנו בכל רמה שתבחרו.

שלבו את יתרונות של מערכות אלו והפתרונות החכמים עם תשתית של בית חכם או עסק חכם ורשת תקשורת מתקדמת, ובידכם מענה מקיף ומושלם לכל הצרכים בפעם אחת.

טיפ רביעי: מוצרים אמינים, תשתית יציבה, מקסים תועלת בעלות נתונה

מערכות אבטחה ומיגון מסתייעות ביצרנים אמינים ובמוצרים מתקדמים המיועדים לעבוד במגוון תנאים ומעניקים יכולות גיבוי ותגובות חכמות בהתאם לסיטואציות [ועד למערכות אזעקה חכמות שמשלבות סוג של בינה, בפרט כאשר הן חלק מבית חכם ועושות שימוש בתשתית ענן].

בטיפ הקודם הרחבנו על היתרונות הרבים הנובעים משילוב בין מערכות אבטחה ומיגון, בית חכם [או עסק חכם] והיותן של מערכות מיגון חלק מפתרונות המחשוב לעסק או לבית. כעת נדון על החומרה – המוצרים עצמם. למוצרים העובדים על תשתית מתח נמוך ועושים שימוש בטכנולוגית ענן יש יכולת אינטגרציה עם מגוון רחב של מערכות קיימות או תשתיות חדשות. מצלמות חכמות שולחות אליכם לנייד קטעים שלדעתן חשוב שתראו לפי מה שהגדרתם להן: בקרת כניסה מסתייעת במידע מגלאים וחיישנים של בית חכם ומפעילה אזעקה, שולחת התראה דרך מערכת כריזה, מזעיקה מוקד אבטחה במידה ואתם מנויים על כזה ועוד. גלאי עשן חכם יכול להפעיל התראה ואף מערכת כיבוי אש אם שילבתם כזו וכן לפתוח דלתות חירום: האפשרויות לשילוב מערכות המסתייעות בחומרה מתקדמת רבות וכך גם היתרונות עבורכם, נוסף על אבטחה וביטחון. אנו מזמינים אתכם להשתמש במומחיות שלנו בתחומים המשיקים ומהבחירה שלנו ביצרנים מתקדמים ולזכות בכלים המתקדמים ביותר.

טיפ חמישי – התייעצו עם בעלי מקצוע מנוסים: דברו איתנו ונאפיין יחד מה נחוץ לכם.

ניטור מלא של הגינה וסביבת הבית או העסק בתשתית קווית או אלחוטית. מקסימום ביטחון חכם, מבלי שחתול יפעיל התראה, משולב גלאי אינפרא ואזעקה חכמה. הכל זמין: משלוח וידאו מיידי לנייד? שליטה מלאה בחשמל חכם ומתקני הבית? גלאי דליפת גז שנוקט בפעולות חירום אוטומטיות ומונע אסון? סונארטק איתכם מהתקנת הפאנל [רכזת] שתעניק לכם שפע אופציות נגישות לבקרה של כל איזור שתרצו – מבית מגורים עם שני איזורים ועד למפעל ענק המרושת כולו בעשרות איזורים: אנו מעניקים לכם שליטה ובקרה ברמה אחרת ומכל מקום בו אתם נמצאים – בקלות ופשטות דרך הנייד. אנו נערוך מיפוי של הצרכים שלכם, נמליץ על הפיתרונות ונתקין אותם בפרוייקטים בכל קנה מידה.

לסיכום – הטיפ הראשון, בפעם השנייה: אל תשתהו. הפתרונות ליום יום ולמצבי חירום זמינים.

היכולת להתגונן בפני סכנות פליליות ומפני סכנות בטיחותיות, האופציה להפעיל לחצן מצוקה או לשלוט בכיבוי דליקה מעניקה שקט נפשי וביטחון אמיתי למשפחה ולרכוש כאחד. אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו ולזכות בהזדמנות למערכת אבטחה ומיגון ברמה מתקדמת ובסטנדרט הגבוה ביותר: אנו לרשותכם במענה אישי עם כלים מתקדמים לשקט נפשי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן