שירותי ענן

תשתיות וענן: פתרון מקיף להתייעלות עסקית, גיבוי וביטחון בטכנולוגיה מתקדמת

העסק שלכם, בכל סדר גודל, נשען על תשתיות המחשוב שלו: המשאבים המושקעים במחשוב והאמינות של המערכת שלכם הם גורמים קריטיים בהצלחה ובתיפקוד האופטימלי של כל ארגון, ואנו כאן עם פתרונות ענן לעסקים לרבות כל התשתיות הנחוצות לכם – לטובת מקסימום יעילות עסקית וחיסכון.

חומרה פיזית ושרתים – הפתרון הישן
עד לשנים האחרונות נשענו העסקים על שרת או חוות שרתים, כפופים למגבלות נפח וסכנות פיזיות. מחשוב ענן מעניק כיום פתרון מקיף לעסקים בכל סדר גודל וללא מגבלות, בסטנדרט אבטחה מקסימלי ובתקשורת מהירה במיוחד.

גיבוי ענן לעסקים – 100% נגישות, יציבות ואמינות
סונארטק מעניקה לכם חבילה מקיפה הכוללת שימוש בתשתיות התקשורת המהירות ביותר הזמינות עבורכם, מערך מקיף של גיבויים מידיים המאפשר שחזור מהיר במיוחד לכל נתון, גישה מאובטחת מנקודות שונות ומרחוק ואבטחת מידע בכפוף לתקנים המתקדמים ביותר כיום. העסק או הארגון שלכם נשענים על תקשורת מהירה ומאובטחת ונגישות מיידית למידע: מעבר לשירותי ענן מעניק לכם את התשתית המתקדמת ביותר ללא צורך ברכישת מערכות מחשוב – ולצד האמינות והיציבות, זהו אחד היתרונות הגדולים בגיבוי ענן.

משרד Remote? רק עם טכנולוגית ענן
אנו שומעים יותר ויותר לאחרונה על משרדים וחברות שעברו לעבוד 'ללא ניירת' וכעת עם המעבר של רבים לעבודה מהבית, משרדים שלמים עברו לעבוד 'ללא משרד'. המעבר הזה קל ופשוט כאשר אנו עורכים אותו עבורכם, וחוסך מכם התעסקות רבה בפרוצדורות (כולל רישוי ורישיונות שימוש שונים ועוד). הפירמה שלכם יכולה להמשיך לתפקד כרגיל לרבות האפשרות לחתימה דיגיטלית ובכך הופך הענן לא רק לתשתית טכנולוגית מתקדמת אלא לתשתית ניהול החברה וכלל העובדים ממקור מיחשוב משותף ומעודכן בזמן אמת.

יעילות וחיסכון ניכר בעלויות
פתרונות ענן ותשתיות מתקדמות חוסכים לעסק הממוצע כסף רב ומעניקים תמורה עצומה ביחס לעלות. מחשוב עסקים בענן פרטי או ציבורי מאפשר לעסק שלכם אחסון מרכזי נגיש של כל המידע לרבות התוכנות השונות בהן אתם עושים שימוש [וכמובן מאפשר הנה"ח דיגיטלית] ואתם מגובים בכל עת בשרת וירטואלי מתקדם – ללא הצורך לחשוש מתקלות במשרד או לעסוק בחומרה, עמדות רבות, רישיונות ועוד: תעבורת המידע שלכם מקסימלית והסיכוי לתקלות כמעט ונעלם, השירות שאתם זוכים לו מקיף ואתם פנויים מהתעסקות במערכות מחשוב לעסק – נושא שגוזל זמן רב ולא מעט כסף.

מערכות מתקדמות לניהול ובקרה
ללא הצורך בהקמה או תחזוקה של תשתית IT, אתם מוגנים מכשלים ועיכובים וכמעט לא חשופים לאירועים קריטיים – נעלם הפחד מאסונות מחשוב מהם קשה להתאושש, המשאבים היקרים שלכם מגובים ושבים לפעולה מיידית.
משמעותו של מחשוב ענן לפי הצרכים שלכם היא באיחוד משאבי המחשוב של האירגון שלכם, לרבות כל הכלים בהם אתם עושים שימוש, למאגר מרכזי מתקדם אחד – נתון המאפשר לכם שליטה ובקרה הדוקות מאי פעם וגישה רחבה ומהירה במיוחד לנתונים. יחד עם תשתיות תמסורת כפולות לגיבוי התקשורת בזמן אמת, שחזור וגיבוי מידיים למידע והגנה מפני מתקפות, המעבר לענן הוא הצעד החשוב ביותר עבור עסקים כיום.
לפי כל טופולוגיה שתבחרו, לפרוייקטים בכל קנה מידה, לשילוב של בית חכם או בניין חכם – הענן מאפשר לכם חיבור מיידי ואינטגרציה עם מערכות אבטחה ומיגון ועם כל רמה של תשתיות של עסק חכם.
שאלות נוספות על רוחב הפס וסוג הניתוב? אבטחת מידע ושדרוג תשתית קיימת? אינגרציה למערכות קיימות? אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו על פתרונות חכמים לעסקים, נשמח לאפיין עבורכם ולפי הצרכים שלכם פתרון מיידי ולערוך עבורכם מעבר קל ופשוט לענן. מעבר לשדרוג המהותי ולאימפקט החיובי על כלל אופי העבודה שלכם, מובטחת לכם גם שלוות נפש – הארגון שלכם בידיים טובות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן