תשתיות וענן

תשתיות וענן

המידע היקר והיעילות העסקית שנמצאים אצלכם, ראויים לפתרון ענן מקיף ותשתית תקשורת אמינה ויציבה, הכוללת כלים מתקדמים לזיהוי מוקדם ומניעת תקלות. התייעלות, חיסכון בזמן וכסף ונגישות לעסק שלכם בכל עת מכל פלטפורמה, וכן כל פתרונות ה-IT וצוות המומחים של סונארטק – ממתינים לכם במרחק שיחת טלפון. מהבית הפרטי שלכם ועד הקמת תשתיות מקיפות לקיבוץ בטופולוגיה הכוללות הקמת רשתות, ארונות תקשורת ומיתוג, גיבוי וכלל התשתיות – הצוות שלנו אתכם בכל צעד ועם כל מוצרי החומרה והתוכנה הנחוצים. 

סונארטק תאפיין ותתקין עבורכם תשתית תקשורת מתקדמת הכוללת שירותי ענן מלאים לרבות גיבוי, שחזור ונדידה בזמינות מקסימלית לפרויקטים בכל קנה מידה במגזר העסקי והפרטי – מהבית אשר עבור רבים הוא כיום גם המשרד ועד להקמת Data Center בישראל או בחו"ל לעסקים בכל היקף של תשתיות. בנוסף ובאופן ייחודי, סונארטק מציעה הזדמנות להסתייע בהתמחות שלנו בתחום מערכות האבטחה והמיגון ולהתקין עבורכם מערכת מצלמות, אינטרקום, גלאים ובקרה – משולבות מראש בפתרון הענן שלכם וזמינות בכל עת מהנייד.

עם מערכות הכוללות גיבוי פיזי מאובטח ומתקדם וכן אחסון וירטואלי בענן ציבורי, היברידי או מקומי המוגן בשרתים ייעודיים – הצוות שלנו יאפיין יחד אתכם את הצרכים במבט לעתיד, יציע את חבילת פתרונות המחשוב ויציג את הספקים המובילים בארץ ובעולם, יתקין עבורכם את התשתית וילווה אתכם עד ההפעלה – וכמובן גם מרגע זה והלאה, לרבות תמיכה, הדרכה, ליווי און ליין ומענה לכל צורך והתרחבות עסקית.

אנו נערוך עבורכם את המעבר החלק (מלא או חלקי) לענן, נסביר את חשיבות הניתוב והמיתוג, רוחב הפס והנפחים הנחוצים, שילוב המערכות הקיימות אצלכם ואספקטים של אבטחת מידע ותקשורת: ואם לא כל המושגים ברורים אבל ברור לכם שהגיע הזמן להתקדם לתשתיות משודרגות ולמקסימום יעילות – פשוט מאוד להרים אלינו טלפון, המענה אנושי ומיידי והייעוץ בחינם.

גיבוי בענן
גיבוי בענן
גיבוי בענן

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות: