שירותי רשתות ותקשורת

שירותי רשתות ותקשורת

השירותים שייתנו לכם תקשורת אופטימלית: מחשוב העסק או הבית, קליטה מלאה בטווח רחב, מקסימום מהירות ופריסת רשת תקשורת קווית או אלחוטית – הפתרון המקיף ביותר ממתין לכם במעטפת מקצועית מתקדמת ומותאמת אישית. 

לאחר בדיקה ואפיון של הצרכים שלכם, אנו נגדיר ונתקין את כלל התשתית – מהראוטרים והמודמים, מגדילי טווח וחומות אש, דרך כלי תוכנה לבקרה בזמן אמת וניטור המערכת למניעת תקלות, גיבוי מקיף וכל אביזרי הקצה שיעניקו לכם רשת מתקדמת, אמינה ויציבה במיוחד.

למהירות ויציבות רשת האינטרנט יש חשיבות מכרעת הן בבית והן בעסק. התשתית של סונארטק מסייעת לכם למקסם את היעילות לכל כמות משתמשים בו זמנית. הרשת שלנו משדרגת אתכם לרמה הגבוהה ביותר של מחשוב עסקי או ביתי – ממערכות תקשורת ודיווח נתונים הכוללות גיבוי וירטואלי ופיזי ועד לחוויה מושלמת של אינטרנט מהיר וסטרימינג המנצל את רוחב הפס שלכם במלואו – מה שחיוני ביותר למגזר העסקי משרת היום גם בתים פרטיים רבים.

הצוות המיומן שלנו זמין טלפונית לייעץ לכם בכל עת על הקמת רשתות תקשורת ואינטרנט, התקנות פיזיות אסתטיות ונקיות לנקודות רשת, שקעים, מודמים ושירותים קווים – וכן למניעת תקלות מחשב וניתוקים, גיבוי מקיף למידע שלכם תוך שמירה על תקנים מחמירים אותם אנו מיישמים בכל פרוייקט. 

אינטרנט מהיר
אינטרנט מהיר
אינטרנט מהיר

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות: