בית חכם

בית חכם

אם חשבתם שהבית שלכם יכול להיות "בית חכם", סונארטק מאפשרת לכם בית גאון. היכולת לשלוט על כל מכשיר ועל תפקוד הבית כיחידה אחת מכל מקום דרך הנייד הופכת לסטנדרט ובעתיד תהיה חלק מכל בית בזכות היתרונות העצומים שמעניק חשמל חכם. אנו כאן עבורכם לטובת תכנון והתקנה פשוטה של מערכות משנות חיים בטכנולוגיה מתקדמת.

כיצד נראים חיים עם מקסימום נוחות ויעילות?

אלו חיים בהם 'הבית' איננו רק 'קירות' אלא מחשב מתקדם ונבון בשרותכם. הבית מקבל מכם הוראות: אם אתם רוצים שבימים מסויימים ייפתח התריס או ייסגר בשעה ייעודית, אם אתם רוצים שהבית יידע שאתם בדרך אליו, ידליק את הדוד והמזגן, ידליק את המוזיקה ואפילו יחמם את התבנית שבתנור – אתם צריכים בית חכם, ואנחנו מעניקים הזדמנות נדירה לבית גאון, ברמה המשוכללת ביותר ועם התייחסות עמוקה לפרטים. מניסיון, ניהול הבית בקצות האצבעות וקביעת לוח זמנים לפיו הבית מנהל את עצמו משדרגים מהותית את איכות החיים: מערכות התאורה, החימום והמיזוג, מערכות המולטימדיה ועוד – והבונוס הוא חיסכון ניכר בעלויות תחזוקת הבית.

כמה עולה בית חכם?

טווח המחירים להפיכת בית לחכם רחב מאוד, אך בזכות התכנון המודולארי שלנו המחיר יהיה נגיש ומותאם אישית אליכם: אנו מלווים את סגנון החיים והצרכים שלכם בהווה, ללא צורך להשקיע במה שאינו נחוץ לכם כעת, שכן התשתית המתקדמת מאפשרת שילוב מיידי של רכיבים חדשים בכל מועד.
העלות של הפיכת בית לחכם תלויה בכמה פרמטרים, ביניהם התשתית הקיימת וזו שתיבחר (ולמשל בית חכם אלחוטי) והצרכים שלכם. ובהכללה? ישנם פרוייקטים פשוטים שעלותם נעה סביב אלפי ש"ח או פחות מכך, פרוייקטים ממוצעים בהם העלויות נאמדות בעשרות אלפי שקלים וישנם פרוייקטים מיוחדים, אשר לרוב מאפיינים נכסי יוקרה, ועלותם נמדדת במאות אלפי ש"ח.

ייחודי לסונארטק – בית חכם "חכם", מאובטח ומוגן

HUB (רכז) מתקדם, אפליקציה ייעודית ושפע תרחישים שהבית יודע לנהל – זוהי הרמה המתקדמת ביותר כיום והיא זמינה ונגישה עבורכם. מגוון הפתרונות שלנו מתאים לבית קיים עם תשתית חשמל קווית או אלחוטית וכמובן לכל פרוייקט בבנייה, בו אנו שותפים לשלבי התכנון. רבים מנצלים את ההזדמנות לחסוך ולהשתדרג במישור המשלים והחיוני של מערכות מיגון ואבטחה.
בית חכם מאפשר את השילוב החשוב של רכיבי מיגון, אבטחה ובטיחות יחד עם חיישנים, גלאי עשן וכד', ולכם יש את האופציה ליהנות מההתמחות של סונארטק – פתרון מקיף לכל הצרכים בהתקנה אחת, עם מערכת שליטה בהירה וברורה הכוללת אינטגרציה מלאה לכל רכיב ומערכות קיימות.

בקרוב כל בית יהיה חכם. חכם להקדים.

הפתרונות שלנו משרתים שורה ארוכה של לקוחות מאושרים, אך המילים מתגמדות בפני החוויה ושפע האופציות אשר נפתחות בפניכם: מד לחות עם השקיית עציצים אוטומטית? האכלת בע"ח? שינוי גווני הנורות לעת ערב? ניגון מוזיקה והדלקת אורות כשאין איש בבית? קבלת התראות מיידיות ומצולמות לנייד? האופציות הן רבות מאוד, האימפקט אכן מדהים וכך גם ההנאה המיידית והיומיומית מהשדרוג לבית המתקשר איתכם ומפעיל עבורכם את העזרים של גוגל, אפל או אמזון, מהמטבח או הגינה ועד חדר הקולנוע או השינה.
"King of My Castle” הוא שם של שיר מקסים שלקוח מאושר הפעיל מהנייד ברגע שסיימנו התקנה, עם חיוך עצום שעד היום משמח אותנו. אתם מוזמנים להתקשר, ואנו יותר מנשמח לאפיין את הפתרון המתאים ביותר עבורכם ולספק חוויה משנת חיים בעיצוב מינימלי ובהתקנה נקייה ומהירה.

בית חכם
בית חכם
בית חכם

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות: