מערכות אבטחה ומיגון

מערכות אבטחה ומיגון

בין אם זה הבית שלכם, הבניין, העסק וכל נכס אחר שתרצו לאבטח ולמגן – אנו כאן עם פתרונות האבטחה והמיגון המובילים במשק, בשוק הפרטי והמסחרי ועם מומחיות ייחודית בהסרת דאגות. סונארטק מעניקה לכם הזדמנות לזכות בשלווה אמיתית ותחושת ביטחון במחיר נגיש, אמינות מקסימלית – והתקנה מהירה.

פעמים רבות מותקנות מערכות אבטחה ומיגון רק לאחר אירוע מטלטל, ואנו ממליצים להקדים תרופה למכה. התחושות לאחר אירועים כאלו מוכרות לנו – ולכן אנו זמינים עבורכם במענה ישיר בכל עת. יחד איתכם נבדוק את הצרכים המתאימים לכם ביותר ונציע פתרון אמין ונוח – ממצלמות אבטחה, אזעקות ואינטרקום לבית, דרך בקרות כניסה ומערכות אבטחה ומיגון לעסק או לבית ועד לחבילה מקיפה למוסדות ופרוייקטים בכל סדר גודל.

בהיצע שלנו מגוון אמצעים ויזואליים, אזעקות ומערכות התראה עם בקרה ישירה מהנייד וכן מערכות בטיחות משלימות וקריטיות כגון גלאי עשן וטמפרטורה. בנוסף ועבור המגזר התעשייתי והעסקי (אבל אם תרצו – גם אצלכם בבית) ישנם אמצעי מעקב ובקרה, מגוון גלאים וחיישנים, כלי תקשורת אוטומטית\מאובטחת ופתרונות מתקדמים אחרים הנשענים על תשתית מתח נמוך יציבה ואמינה.

ללקוחות פרטיים, ועדי בתים ובעלי עסקים – כיום קל ומהיר לזכות ברמה אחרת של אבטחה, בטיחות ומיגון. מיטב הטכנולוגיות זמינות עם שפע אמצעים נגישים על מנת להגן ברמה גבוהה על הבית, המשפחה והרכוש שלכם, בתהליך זריז ואסתטי, מדויק ויעיל. 

אנו לרשותכם במענה אישי וכלים מתקדמים לשקט נפשי.

מצלמת אבטחה
מצלמת אבטחה
גלאי עשן

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות: